Sineklik Menfez Montajı ve Tamiri

blank

PVC sineklik, menfez, giyotin, pliseli sineklik montajı, imalatı ve tamiri

Sineklik Sistemleri, üreten firmamız Alüminyum Menfez, kullanıldığı mekanda bulunan her türlü cisim ile uyum sağlayabilecek en fazla sayıda renk seçeneği verebilen alüminyum bir metaldir. Alüminyum Menfez teknolojik açıdan sınırsız sayıda tasarım esnekliği ve kolaylığı bulunmaktadır.
Eloksal özelliğiyle iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir özelliği ile ev işyeri, mağazalar konutlar villalar gibi her türlü mekanlarda kullanılabilir, mekanlara estetik katar.

Sineklik olarak Alüminyum Menfez, stor sineklik, pileli sineklik, sürme sineklik ve diğer ürün çeşitlerimizle siz müşterilerimize en ideal ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Tamir & bakım, projelendirme, satış ve montaj hizmeti gibi temel hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Stor sineklik, pileli sineklik, sürme sineklik, doğalgaz havalandırma menfezi, contalı menfez, alüminyum menfez ve daha fazlası.

blank

 

Ürettiğimiz sineklikler geniş renk yelpazesi sayesinde Estetik açıdan çok şık ve modern olmakla beraber sanki pencerenin bir parçası gibi durmaktadır.

Atölyemizde, tül değişimi, tamir, bakım, servis, sineklik konusunda fiyatlarımız en ekonomik ve kaliteli

 

 

 

 

 

blankSÜRME SİNEKLİK: yana kayar sürme kapılar sürme pvc pencere ve kapılarda uygulanan ve kapılar ile uyumlu çalışan sineklik sistemidir. Makaralı tekerlekleri sayesinde parmak ucunuzla açıp kapatabileceğiniz konfordadır. Geniş sürgülü kapılarda özellikle bu sistem tavsiye edilmektedir. Uzun yıllar bakım gerektirmeyen son derece kullanışlı sineklik çeşitlerimizdendir. Bu sistem sadece yatay olarak yana kayar olarak çalışmaktadır. Dikey olarak giyotin pencerelerde uygulanmaz. Renk olarak beyaz, koyukahve, açık kahve renkler isteğe bağlı olarak sunulmaktadır.

 

 

 

15 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçip kafanıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için bizi arayın.

Teklif Al
× Canlı Destek

İletişim Formu